Nostalgia v čase korony

Vážení hostia,

ceníme si každú Vašu návštevu. Za súčasnej situácie je potrebné sa predovšetkým chrániť, preto uvádzame pravidlá, ktoré Vás poprosíme v momentálnej situácií dodržiavať:

  1. Na prevádzku vstupujte len s prekrytými dýchacími cestami. Použite prosím rúško alebo inú vhodnú náhradu.
  2. Pri vstupe do prevádzky nájdete dezinfekciu na ruky. Použite ju prosím.
  3. Momentálne môžete v okrese Senec využiť  aj možnosť stravovanie v interiéri reštaurácie. Myslite prosím na to, že maximálny povolený počet osôb pri stole je 6. Dodržujte prosím platné nariadenia.
  4. Samozrejme, stále platí, že v prípade záujmu  Vám radi jedlo zabalíme a môžete si ho zobrať so sebou. Ak máte záujem o rozvoz, napíšte nám alebo zavolajte.
  5. Služby ubytovania sú povolené.
  6. Ubytujeme len hostí, ktorí sa vedia preukázať negatívnym výsledkom testu na COVID -19. Hostia sa môžu nechať otestovať v niektorom z odberových miest  SR a preukázať sa negatívnym výsledkom antigénového alebo PCR testovania nie starším ako 72 hodín. Preukázať sa musia osoby staršie ako 10 rokov. Hostia, ktorí prekonali Covid-19 sa preukážu potvrdením o prekonaní ochorenia.
  7. V prípade záujmu o svadbu alebo oslavu, tieto sú momentálne povolené do 100 osôb v interiéri, samozrejme za dodržania  opatrení stanovených ÚVZ SR. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.
  8. Hotel si v momentálnej situácií neuplatňuje štandardné storno podmienky

Ďakujeme za Vašu podporu a veríme, že sa čoskoro uvidíme!

 

Komentáre nie sú povolené.