O nás

Tiež si občas radi zaspomínate na staré dobré časy? Aj my! Nostalgia je súčasťou života Senčanov už od roku 1991. Organizovali sa tu svadby, oslavy, dokonca aj plesy. Bola svedkom prvých stretnutí, ale aj posedenia starých kamarátov. A v tejto tradícií chceme pokračovať. Chceme, aby aj naďalej bola Nostalgia hlavne miestom, kde sa ľudia stretávajú a bavia.

Reštaurácia

Veríme na poctivú domácu kuchyňu. Podľa možnosti používame lokálne suroviny a využívame miestnych dodávateľov. Jedlá, ktoré u nás nájdete poznáme od našich mám a starých mám. Zároveň sa snažíme ísť z dobou a neustále sa vzdelávať. Preto do nich pridávame aj niečo nové. Veríme, že Vám bude u nás chutiť.

Ubytovanie

Ubytujeme Vás v jednej z našich 12 izieb. Na výber máte izby s manželskou posteľou alebo s oddelenými posteľami. Večerný výhľad na mesto si môžete vychutnať z rozľahlej terasy. A náš tajný tip? Východ slnka nad mestom rozhodne stojí za to.

Sála

K dispozícií je aj sála s kapacitou 70 osôb, ktorá sa dá rozšíriť na kapacitu 120 osôb. Priestor v centre mesta ako stvorený na organizáciu svadieb, rôznych osláv a posedení.

Alebo na pracovné stretnutie, prednášku či workshop